022017 7ec4a

planlekcji samorzaduczniowski kolazainteresowan
sukcesyuczniow rekrutacja facebook
sport dlauczniow bd108 kkz

20171107 112749Sport był zawsze mocną stroną Miętnego. Od początku roku szkolnego zawodnicy naszej szkoły godnie reprezentują jej imię.

2 października na stadionie ZS nr 2 w Garwolinie odbył się I rzut ligi lekkoatletycznej szkół ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowało 23 uczniów w 2 zespołach. Pierwszy zespół zajął drugie miejsce, drugi  zespół – siódme, co w korespondencyjnej rywalizacji regionu dało - bardzo dobre - trzecie miejsce w regionie siedleckim (w którym rywalizuje 29 szkół).

W dniu 7 lutego odbyły się Mistrzostwa Powiatu SZS w Pływaniu. Reprezentacja Naszej Szkoły, którą przygotował do startu w zawodach Zbigniew Jarzyna i pod jego opieką, w składzie Cezary Przydnik 3TPS, Paweł Kalbarczyk 3 TU, Jan Mianowski 2 TH i Emil Choim 1 TPS wywalczyła srebrne medale w sztafecie 4x50m. stylem dowolnym.

IMG 672610 lutego na boisku hali sportowej w Sobolewie rozegrano turniej o Mistrzostwo Powiatu Garwolińskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Halowej Piłce Nożnej. W zawodach tych wystartowała również reprezentacja Zespołu Szkół w Miętnem, która broniła wicemistrzostwa zdobytego przed rokiem.

Reprezentacja Szkoły została wyselekcjonowana przez Dariusza Parzyszka i do reprezentacji Szkoły zostali powołani: Baranek Mateusz 1TS, Choim Emilian 1TPS, Kosobucki Daniel 3TU, Macioszek Michał 4 TPS, Matysiak Mateusz 2TH, Przybysz Dominik 3 TU, Szeląg Tomasz 2TŻ, Szostak Kamil 4TS, Woźniak Hubert 4TS, Zduńczyk Norbert 3TH, Zięcina Patryk 2 TŻ.