022017 7ec4a

planlekcji samorzaduczniowski doradcazawodowy 5f4cc
sukcesyuczniow rekrutacja facebook
sport dlauczniow bd108 kkz

20171107 112749Sport był zawsze mocną stroną Miętnego. Od początku roku szkolnego zawodnicy naszej szkoły godnie reprezentują jej imię.

2 października na stadionie ZS nr 2 w Garwolinie odbył się I rzut ligi lekkoatletycznej szkół ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowało 23 uczniów w 2 zespołach. Pierwszy zespół zajął drugie miejsce, drugi  zespół – siódme, co w korespondencyjnej rywalizacji regionu dało - bardzo dobre - trzecie miejsce w regionie siedleckim (w którym rywalizuje 29 szkół).

W dniu 7 lutego odbyły się Mistrzostwa Powiatu SZS w Pływaniu. Reprezentacja Naszej Szkoły, którą przygotował do startu w zawodach Zbigniew Jarzyna i pod jego opieką, w składzie Cezary Przydnik 3TPS, Paweł Kalbarczyk 3 TU, Jan Mianowski 2 TH i Emil Choim 1 TPS wywalczyła srebrne medale w sztafecie 4x50m. stylem dowolnym.

IMG 672610 lutego na boisku hali sportowej w Sobolewie rozegrano turniej o Mistrzostwo Powiatu Garwolińskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Halowej Piłce Nożnej. W zawodach tych wystartowała również reprezentacja Zespołu Szkół w Miętnem, która broniła wicemistrzostwa zdobytego przed rokiem.

Reprezentacja Szkoły została wyselekcjonowana przez Dariusza Parzyszka i do reprezentacji Szkoły zostali powołani: Baranek Mateusz 1TS, Choim Emilian 1TPS, Kosobucki Daniel 3TU, Macioszek Michał 4 TPS, Matysiak Mateusz 2TH, Przybysz Dominik 3 TU, Szeląg Tomasz 2TŻ, Szostak Kamil 4TS, Woźniak Hubert 4TS, Zduńczyk Norbert 3TH, Zięcina Patryk 2 TŻ.