2018/2019 – NOWY ROK SZKOLNY W INTERNACIE

nowyrokinternet cec82

3 września do budynku internatu przy Zespole Szkół w Miętnem, po wakacyjnej przerwie, wrócili uczniowie – opaleni, wypoczęci, ciekawi nowego. Przywitały ich odświeżone pokoje, wysprzątane korytarze i… uśmiechnięte wychowawczynie.

Witamy serdecznie wychowanków internatu, a szczególnie uczniów klas pierwszych, dla których ten rok będzie pod wieloma względami obfitował w nowe.

Na nowy rok szkolny życzymy sukcesów w nauce i dobrych ocen. Życzymy tez życzliwej atmosfery i dobrego samopoczucia w naszym internacie – mamy nadzieję, że będzie on dla Was drugim domem!

oprac. wych. internatu