022017 7ec4a 

Aktualności:

STYPENDYŚCI - WSPARCIE FINANSOWE

PREZESA RADY MINISTRÓW  dla uczniów szczególnie uzdolnionych za rok szkolny 2012/2013

DANIEL JANICKI                      ucz.kl. I Technikum Mechanizacji Rolnictwa

PRZEMYSŁAW KROGULEC     ucz.kl. III Technikum Pojazdów Samochodowych

za rok szkolny 2011/2012

ANNA GRĄDZIEL                     ucz.kl. IV Technikum Hotelarstwa

PATRYCJA CHRZANOWSKA    ucz.kl. IV Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego

AGATA MAZEK                       ucz.kl. IV Technikum Agrobiznesu

za rok szkolny 2010/2011

AGATA MAZEK                       ucz.kl. III Technikum Agrobiznesu

DOROTA KOCON                   ucz.kl. IV Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego

WIOLETTA ZAWADKA            ucz.kl. IV Technikum Ekonomiczne

SYLWIA BOROWA                  ucz.kl. IV Technikum Architektury Krajobrazu

MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ za osiągnięcia wybitnych wyników w nauce

za rok szkolny 2009/2010

GRZEGORZ BRZYŻEK             ucz.kl. III Technikum Ogrodnicze

DOMINIK OLKO                      ucz.kl.IV Technikum Mechanizacji Rolnictwa

ROBERT STAROSZ                  ucz.kl. IV Technikum Ogrodnicze     

STAROSTY POWIATU GARWOLIŃSKIEGO za osiągnięcia wybitnych wyników w nauce

za rok szkolny 2013/2014

MARTYNA CHMIELAK            ucz.kl. III Technikum Żywienia

za rok szkolny 2012/2013

PRZEMYSŁAW KROGULEC     ucz.kl. III Technikum Pojazdów Samochodowych

za rok szkolny 2011/2012

AGATA MAZEK                     ucz.kl. IV Technikum Agrobiznesu



INDEKSY NA WYŻSZE UCZELNIE

CENTRALNE ELIMINACJE XXXVII edycji OWIUR, Warszawa czerwiec 2013r.

MARTYNA CHMIELAK                        ucz.kl. III TŻ                tytuł laureata w bloku żywienie człowieka

CENTRALNE ELIMINACJE XXXVI edycji OWIUR, Miętne – czerwiec 2012r.

MARIOLA  ZAJĄC                   ucz.kl.  IV TK               tytuł finalisty w bloku architektura krajobrazu 

MAREK ŚWIĘCH                     ucz.kl.  IV TMR                       tytuł laureata w bloku mechanizacja rolnictwa      

AGATA MAZEK                       ucz.kl.  IV TAg             tytuł laureata w bloku agrobiznes 

KAROLINA  JAREK                   ucz.kl.  IVaTŻ              tytuł laureata w bloku żywienie człowieka

CENTRALNE ELIMINACJE XXXV edycji OWIUR, Pyrzyce – czerwiec 2011r.

ŁUKASZ WŁADZIŃSKI              ucz.kl. IV TMR            tytuł finalisty w bloku mechanizacja rolnictwa 

HUBERT STASIAK                    ucz.kl. IV TO               tytuł finalisty w bloku ogrodnictwo

SYLWIA BOROWA                  ucz.kl. IV TAK              tytuł finalisty w bloku architektura krajobrazu 

DOROTA KOCON                   ucz.kl. IV TŻ                tytuł finalisty w bloku żywienie człowieka

AGATA MAZEK                       ucz.kl. IV TAg              tytuł finalisty w bloku agrobiznes 

CENTRALNE ELIMINACJE XXXIV edycji OWIUR, Bolesławowo – maj 2010r.

ŁUKASZ PIETRYKA                   ucz.kl. IV TMR            I miejsce w bloku mechanizacja rolnictwa

ROBERT STAROSZ                  ucz.kl. IV TO               I miejsce w bloku ogrodnictwo 

KAMIL SZCZEPAŃSKI              ucz.kl. IV TO               tytuł finalisty w bloku ogrodnictwo

Free Joomla! template by L.THEME