Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - Powiatowa Konferencja Nauczycieli Bibliotekarzy w Miętnem

Powiatowa Konferencja Nauczycieli Bibliotekarzy w Miętnem

Dnia 17.04.2013r. w bibliotece Zespołu Szkół  Rolniczych CKP i CKU w Miętnem odbyła się Powiatowa Konferencja Nauczycieli Bibliotekarzy pod patronatem Biblioteki Pedagogicznej w Garwolinie.

W spotkaniu uczestniczyło liczne grono  nauczycieli – bibliotekarzy szkół podstawowych, gimnazjalnych
i ponadgimnazjalnych. Gości przywitała dyrektor Pani Lilla Nawrocka.

Głównym celem spotkania były dyskusje i rozmowy dotyczące obecnych problemów bibliotek szkolnych w dobie zmian oświatowych oraz wymiana doświadczeń zawodowych.

Uczestnicy zwiedzili także Muzeum Ziemi Garwolińskiej, a przewodnikiem był kustosz  Pan Witold Lempka.

Miłym akcentem przebiegu spotkania była degustacja ciast wykonanych przez naszych uczniów pod opieką nauczycieli Pani Pauliny Mazurek i Pani Zofii Pikulskiej – Matryby.

Gospodarzami i organizatorami konferencji byli nauczyciele – bibliotekarze ZSR CKP i CKU w Miętnem:Lidia Calińska, Mariola Bogielska, Krystyna Przybysz, Agnieszka Grudniak.

{rokbox size=|fullscreen|rokbox album=|myalbum|}images/biblioteka/*{/rokbox}