Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - Sportowy rok szkolny - Podsumowanie

Podsumowanie sportowe roku szkolnego 2012-2013

12.12.2013r. odbył się tradycyjny już APEL SPORTOWY.

Podsumowane zostały wyniki sportowe jakie osiągnęli reprezentujący naszą szkołę uczniowie i reprezentacje w poszczególnych dyscyplinach sportowych.

W rywalizacji sportowej Szkół Ponadgimnazjalnych Regionu Siedleckiego Szkoła zajęła 6-te miejsce pośród 42 sklasyfikowanych szkół. Do najlepszych osiągnięć reprezentacji szkolnych należy zaliczyć:

Mistrzostwo Regionu Siedleckiego w szóstkach piłkarskich – op. D. Parzyszek

1. Wicemistrzostwo  Regionu Siedleckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców – op. Z. Jarzyna
  2. Wicemistrzostwo Regionu Siedleckiego w pływaniu chłopców – klasyfikacja drużynowa – op. Z. Jarzyna
  3. 4-te miejsce w Regionie Siedleckim w Piłce Ręcznej chłopców – op. D. Parzyszek
  4. 4-te miejsce w Regionie Siedleckim w Szkolnej Lidze LA chłopców – op. Z. Jarzyna
  5. 4-te miejsce w Regionie Siedleckim w klasyfikacji drużynowej LA chłopców – op. Z. Jarzyna
  6. Mistrzostwo Powiatu Garwolińskiego w Piłce Ręcznej Chłopców – op. D. Parzyszek.

Wszystkim Reprezentantom Szkoły należą się serdeczne podziękowania za trud włożony w czasie rywalizacji sportowej we wszystkich dyscyplinach sportowych.

Wyróżniającym się reprezentantom Dyrektor Szkoły wraz z opiekunami reprezentacji wręczył symboliczne nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Podsumowano również międzyklasową rywalizację sportową w Szkole. Po raz drugi z kolei rywalizację tę wygrała klasa II Technikum Spedycyjne i puchar przechodni za tę rywalizację odebrała wychowawczyni klasy Pani Grażyna Kuwał wraz z przedstawicielem klasy.

{rokbox size=|fullscreen|rokbox album=|myalbum|}images/sportowy/*{/rokbox}