Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - Boże Narodzenie 2013 - Konkurs

Kolejne zwycięstwo w konkursie świątecznym

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w powiatowym konkursie na najładniejszą kartkę i stroik świąteczny, organizowanym przez Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

Nasze prace znalazły uznanie w oczach jurorów i uzyskaliśmy aż cztery nagrody. W  grupie uczniów  szkół ponadgimnazjalnych w kategorii kartki świątecznej drugie miejsce zajęła praca Patrycji Miszczak a trzecie Patrycji Frelek.

Za najładniejszy stroik przyznano pierwszą nagrodę Katarzynie Domareckiej, a trzecią Ewelinie Brojek.

Wszystkie zgłoszone do konkursu prace można było podziwiać na specjalnej wystawie przygotowanej w domu kultury w Garwolinie.

Opiekunami uczniów  prezentujących prace plastyczne byli nauczyciele:

J. Chciałowska, E. Tomaszewska i J. Zając.

{rokbox size=|fullscreen|rokbox album=|myalbum|}images/bnkonkurs/*{/rokbox}