Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - STUDNIÓWKA 2014

BAL STUDNIÓWKOWY W MIĘTNEM

11 stycznia 2014 roku w sali bankietowej „SULBIN” w Garwolinie swój pierwszy bal w życiu mieli maturzyści z Zespołu Szkół Rolniczych im. Stanisława Staszica w Miętnem.

Taka noc zdarza się tylko raz w życiu. Noc wypełniona tańcem, wspaniałą zabawą, obecnością osób szacownych, jak i tych, z którymi spędza się dużo czasu w szkole. Zaproszonych gości, nauczycieli, rodziców i maturzystów przywitał dyrektor szkoły pan Zdzisław Majewski. Następnie, spośród zaproszonych gości głos kolejno zabierali: poseł na Sejm RP pani Stanisława Prządka, poseł na Sejm RP pan Grzegorz Woźniak, starosta powiatu garwolińskiego pan Marek Chciałowski, który przemawiał w imieniu własnym i w imieniu przewodniczącej Rady Powiatu, pani Urszuli Zadrożnej, oraz ksiądz proboszcz parafii Miętne, Jerzy Janowski.

Studniówka 2014 oficjalnie została rozpoczęta polonezem poprowadzonym przez dyrektora szkoły. Maturzyści na długo przed swym pierwszym balem ćwiczyli poloneza.
I trzeba przyznać, że próby przyniosły oczekiwany efekt. Maturzyści prezentowali się niezwykle elegancko. Dziewczęta miały długie, czarne spódnice i białe bluzki. Ich partnerzy zaś, ubrani byli w ciemne garnitury, i białą koszulę, którą zdobiła mucha. Piękne stroje, układ i to jak tańczyli niejednego z obserwatorów wprawiło w wielki podziw. Po polonezie nauczyciele uroczyście zatańczyli walca profesorskiego.

Po części oficjalnej wszyscy zebrani uzupełnili swoje siły witalne podczas posiłku. Jedzenie było smaczne, ale wszyscy bardzo szybko podążyli na parkiet. Rozpoczęło się prawdziwe szaleństwo. Na parkiecie nieustannie było tłoczno. Przy muzyce zespołu LAVERS wszyscy bardzo dobrze się bawili. Panowała bardzo przyjemna i serdeczna atmosfera, którą uwiecznili kamerzyści i fotografowie. Młodzież doskonale zaprezentowała się podczas studniówki.

Polonez, czerwone podwiązki, wieczorowe suknie, garnitury i tańce do białego rana. Zobacz, jak bawią się na studniówce maturzyści z Zespołu Szkół Rolniczych im. Stanisława Staszica w Miętnem.

Zapraszamy do galerii zdjęć!

P.S.

• Od Dyrekcji Restauracji „Sulbin”:

„Wyrazy uznania dla młodzieży i organizatorów Studniówki ZSR w Miętnem za wspaniałą i kulturalną zabawę”

•  Od Dyrekcji Zespołu Szkół Rolniczych w Miętnem:

„Jesteśmy z Was dumni drodzy uczniowie”

{rokbox size=|fullscreen|rokbox album=|myalbum|}images/studniowka/*{/rokbox}