Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - Noworoczne spotkanie katechetów

* NOWOROCZNE  * SPOTKANIE  * KATECHETÓW *

15 stycznia 2014r. odbyło się po raz pierwszy w naszej szkole noworo-czne spotkanie katechetów powiatu garwolińskiego. W spotkaniu uczestniczyli: ksiądz proboszcz parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Miętnem Jerzy Janowski, księża wizytatorzy dekanatu garwolińskiego: Janusz Sałaj, dekanatu osieckiego: Andrzej Banasiuk, dekanatu łaskarzewskiego: Bogumił Filipczuk, metodyk Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Garwolinie pani Elżbieta  Misińska, oraz katecheci ze wszystkich szkół powiatu garwolińskiego.

Spotkanie rozpoczęły jasełka przygotowane przez młodziez naszej szkoły pod opieką pań: Agnieszki Grudniak i Ewy Tomaszewskiej. Prezentowane przedstawienie zrobiło duże wrażenie na uczestnikach spotkania. Następnie uczennica Sylwia Jagodzińska odczytała fragment Pisma Świętego o Narodzeniu Jezusa, wszyscy obecni podzielili się opłatkiem składając sobie wzajemnie  życzenia noworoczne.

{rokbox size=|fullscreen|rokbox album=|myalbum|}images/spotkaniekatechetow/*{/rokbox}