Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - PIELGRZYMKA SZKOLNA DO RZYMU

Z Miętnego do Rzymu …

Absolwenci Zespołu Szkół Rolniczych, obrońcy Krzyża z lat 1983-1984 wraz z nauczycielami i księdzem St. Bieńką odbyli pielgrzymkę na kanonizację Papieży Jana XXIII i Jana Pawła II.

Wtedy rozproszeni po różnych szkołach w Polsce – teraz razem dziękowali Bogu, że w czasach trudnej próby odważnie i godnie odpowiedzieli na naukę naszego Papieża:
„ Nie lekajcie się”,
„Otwórzcie drzwi Chrystusowi”,
„Brońcie Krzyża”,
„Wymagajcie od siebie, nawet wtedy kiedy inni by od Was nie wymagali”.

Te wskazówki były i są drogowskazem naszego życia.

{rokbox size=|fullscreen|rokbox album=|myalbum|}images/05_14/rzym_kanonizacja/*{/rokbox}