Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - JUŻ WAKACJE!!!

Zakończenie Roku Szkolnego 2013/2014

27 czerwca 2014 roku o godz. 1000 w auli Zespołu Szkół Rolniczych w Miętnem odbyło się Zakończenie Roku Szkolnego 2013/2014. Uroczystość poprzedziła Msza Święta w kościele parafialnym pod wezwaniem Świętego Krzyża w Miętnem o godz. 9:00.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu narodowego zaproszonych gości, dyrekcję szkoły, nauczycieli i uczniów powitali prowadzący uroczystość uczniowie: Aleksandra Krzemińska i Szczepan Ściślak.

Swoją obecnością zaszczycili zebranych – wicestarosta Powiatu Garwolińskiego
Pan Stefan Gora i proboszcz tutejszej parafii ks. Jerzy Janowski.
Dyrektor Szkoły Pan Zdzisław Majewski podziękował wszystkim – nauczycielom i młodzieży – za całoroczny trud, pracę i zaangażowanie, a następnie wraz z wychowawcami klas wręczył świadectwa i nagrody najlepszym uczniom naszej szkoły.

Gratulując wszystkim uczniom osiągniętych wyników w nauce życzył im również bezpiecznych i słonecznych wakacji. Pozostali uczniowie otrzymali świadectwa po zakończeniu akademii w klasach.

Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna przygotowana przez pierwszoklasistów. Zaprezentowali oni spektakl o stosunkach międzyludzkich pt.: „Miłość, tolerancja, zaufanie – czyli o tym, jak powinno a jak nie zawsze jest”.

Wszystkim uczniom życzymy wesołych wakacji i do zobaczenia we wrześniu.

{rokbox size=|fullscreen|rokbox album=|myalbum|}images/30_06_14/*{/rokbox}