Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 w Naszej Szkole

1 września 2014r w naszej szkole odbyła się inauguracja nowego roku szkolnego.

Zgodnie z tradycją młodzież wraz z wychowawcami wzięła udział we Mszy Świętej o godz. 900 w Kościele Parafialnym w Miętnem. Po Mszy Św. wszyscy przeszli  do szkoły, gdzie na auli odbyła się część oficjalna.

Wszystkich zebranych w auli przywitała pani Lilla Nawrocka - wicedyrektor szkoły i poprosiła o głos gości, którzy zaszczycili uroczystość swoją obecnością:

– Panią Stanisławę Prządkę – posła na Sejm RP

– Ks.Jerzego Janowskiego – proboszcza Parafii Miętne

– Pana Jerzego Duchnę  – dyrektora Wydziału Oświaty

Następnym  punktem naszej uroczystości było przedstawienie prezentacji poświęconej 70. Rocznicy Powstania Warszawskiego. Przekaz wzmocniony został podkładem muzycznym szwedzkiej grupy Sabaton.

Po obejrzeniu prezentacji pani wicedyrektor skierowała ciepłe słowa do uczniów klas pierwszych i zaprezentowała ich wychowawców.

Cytując słowa pana Bronisława Komorowskiego – Prezydenta RP  „uważam, że rok szkolny 2014/2015 został rozpoczęty” pani wicedyrektor zaprosiła uczniów na pierwszą lekcję wychowawczą informując, że dzwonek na pierwsze zajęcia szkolne zadzwoni już we wtorek o godz. 810.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości.

{rokbox size=|fullscreen|rokbox album=|myalbum|}images/3_09_14/*{/rokbox}