Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - KOLEJNY SUKCES

W dniach 22 – 23 kwietnia 2016 r. odbyły się eliminacje do krajowego finału XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Uczniowie Zespołu Szkół CKP i CKU im. Stanisława Staszica odegrali znaczącą rolę zajmując w klasyfikacji generalnej drugie miejsce. Bardzo dobrze przedstawiają się wyniki szczegółowe:

Duży udział w sukcesach uczniów mają nauczyciele, którzy brali udział w przygotowaniu laureatów nie tylko do olimpiady, ale również do egzaminów zawodowych, które są celem kształcenia w Miętnem. Wyniki wskazują na bardzo wysoki poziom kształcenia zawodowego w tej szkole i myślę, że są wspaniałą wizytówką przed kolejnym okresem rekrutacji na rok szkolny 2016/2017. W tym roku oferowane są dwa nowe kierunki kształcenia: Cukiernik i Kierowca mechanik.

Jeszcze raz gratulacje dla zwycięzców połączone z życzeniami osiągnięcia przynajmniej tak dobrych wyników na szczeblu krajowym, a Gimnazjalistów zachęcamy do skorzystania z naszej oferty edukacyjnej!

ZS CKP i CKU w Miętnem