Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - Certyfikaty VCC – rozdane

Certyfikaty VCC – rozdane

W dniu 19.11.2014r. w Zespole Szkół Rolniczych odbyło się podsumowanie Kursu Kelnerskiego VCC, realizowanego w ramach projektu „Zainwestuj w siebie!” (Priorytet IX „Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach”, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego” PO KL).

W spotkaniu brali udział: Dyrektor Szkoły Zdzisław Majewski i Kierownik Kształcenia Praktycznego Tadeusz Gora oraz zainteresowani uczniowie. Uczestnicy kursu otrzymali certyfikaty VCC potwierdzające nabyte umiejętności.

Dyrektor gratulując wszystkim uczestnikom kursu, podkreślił, że uzyskanie certyfikatu jest kluczem do drzwi kariery zawodowej, do podjęcia dobrej pracy i satysfakcji z samego siebie. Posiadane umiejętności należy teraz doskonalić i rozwijać, by przyniosły wymierne korzyści w przyszłości.

Organizatorzy kursu dziękują wszystkim zaangażowanym za udział i życzą dalszych sukcesów.

Agata Paziewska
 {rokbox size=|fullscreen|rokbox album=|myalbum|}images/VCC/*{/rokbox}