Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - XXX OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

XXX OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ

12 stycznia 2015r o godz. 1000 zostały przeprowadzone w naszej szkole eliminacje etapu podstawowego XXX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.

Wzięło w nich udział 45 uczniów. Bazowali oni głównie na wiadomościach z gimnazjum, ponieważ tylko część z nich zapoznała się z zagadnieniami z ekologii w szkole średniej.

Trzy osoby zakwalifikowały się do etapu okręgo-wego XXX OWE uzyskując wymagane 80%

1. Martyna Chalińska kl. IV TH
2. Filip Frelek kl. IV TPS