Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - WYCIECZKA PROGRAMOWA

Wycieczka programowa

18 maja 2015r uczniowie Technikum Hotelarskiego wzięli udział w wycieczce programowej zorganizowanej przez nauczyciela Lucynę Leszek.

Byliśmy z wizytą w Hotelu „Warszawianka” i Hotelu „Windsor” w Warszawie.

Ze względu na odmienność obydwu hoteli uczniowie poznali różne typy hoteli, architektury, wyposażenia oraz rodzaj świadczonych usług.

Podczas zwiedzania Hotelu „Warszawianka” menadżer Pan Tomasz Wierzbicki przedstawił młodzieży strukturę organizacyjną oraz funkcjonowanie wszystkich działów hotelu. Uczniowie zapoznali się z szeroko rozbudowaną ofertą usług konferencyjnych, bogatą ofertą usług rodzinnych z całym zapleczem rekreacyjnym dla dzieci oraz specjalną kartą menu.

Z kolei w Hotelu „Windsor”, który specjalizuje się głównie w organizowaniu przyjęć okolicznościowych oraz mniejszych konferencji i szkoleń, młodzież miała okazję zobaczyć wyposażenie i urządzenie sal wielofunkcyjnych oraz różne jednostki mieszkalne.

Taka forma praktycznego przekazu wiedzy w sposób znaczący poszerza i rozwija wiedzę oraz umiejętności.  Dobrze przygotowuje młodzież do wykonywania zawodu hotelarza.

{rokbox size=|fullscreen|rokbox album=|myalbum|}images/2015/05_2015/wycieczkaprogramowa/*{/rokbox}