Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - Dzień Edukacji Narodowej 2015

Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Miętnem

13 października 2015 roku o godz. 1300  w auli Zespołu Szkół Rolniczych w Miętnem odbyła się akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu narodowego zaproszonych gości, dyrekcję szkoły, nauczycieli, pracowników administracji i uczniów powitali prowadzący uroczystość uczniowie.

Wyrazy wdzięczności i podziękowania za żmudną, codzienną pracę, za poświęcenie, przyjaźń i serce przekazała pracownikom oświaty przedstawicielka Biura Poselskiego poseł na Sejm RP Stanisławy Prządka – Pani Monika Kominek.

Dyrektor szkoły Pan Zdzisław Majewski podziękował wszystkim nauczycielom
za trud, pracę i zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków w roku szkolnym 2014/2015, a następnie wręczył wyróżnionym nauczycielom Nagrody Dyrektora
za osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej. Za trud i zaangażowanie, jakie wkładają
w swoją codzienną pracę, zostali wyróżnieni także  pracownicy administracyjni szkoły.

Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Uczniowie złożyli wszystkim pracownikom szkoły serdeczne życzenia zdrowia i cierpliwości, sukcesów w pracy, pomyślności w życiu osobistym i satysfakcji z własnych dokonań.

Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna przygotowana przez młodzież. Zaprezentowali oni spektakl pt.: „Duża przerwa w pokoju nauczycielskim”.

Jeszcze raz składamy

wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły najlepsze życzenia

-   uczniowie Zespołu Szkół CKPiCKU w Miętnem

{rokbox size=|fullscreen|rokbox album=|myalbum|}images/2015/10_2015/dze/*{/rokbox}