Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - STUDNIÓWKA 2016

Studniówka 2016

Maturzyści 2015/2016 z Miętnego bawili się na tradycyjnym Balu Studniówkowym
23 stycznia w lokalu „Sulbin” w Garwolinie.

W części oficjalnej młodzież i rodzice witali gości życząc udanej i pięknej zabawy.

Pan Zdzisław Majewski – dyrektor Szkoły życzył uczestnikom balu niezapomnianych wrażeń, wyśmienitego humoru i dobrej kondycji, maturzystom zdanych egzaminów zawodowych i maturalnych.

Pan Starosta Marek Chciałowski, oprócz życzeń związanych z „nocą studniówkową” podkreślił znaczenie Szkoły w Miętnem i jej dobrego szkolenia zawodowego dla powiatu garwolińskiego.

A następnie były podziękowania i kwiaty dla wychowawców: Elżbiety Domańskiej, Bogusławy Gory,  Hanny Pyzy, Anny Widelskiej, Pauliny Mazurek  i rodziców za wychowanie i cały proces dydaktyczny.

A potem był pięknie odtańczony polonez przez przedstawicieli maturzystów.

Grał zespół „Lavers” – młodzież bawiła się do rana.

A teraz już pracowite 100 dni nauki i  „skok w dorosłość”. Życzymy powodzenia.

{rokbox size=|fullscreen|rokbox album=|myalbum|}images/2016/01_2016/studniowka_16/*.*{/rokbox}