Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - V Powiatowa Liga z historii w Miętnem

V Powiatowa Liga z historii w Miętnem

17  marca w Zespole Szkół CKP i CKU im. Stanisława Staszica w Miętnem odbyła się V Powiatowa Liga z historii. Konkurs dotyczył  okresu II Rzeczypospolitej,  wzięło w nim udział 25 uczniów z liceów i techników powiatu garwolińskiego.

Wśród licealistów najlepsi okazali się: Kamil Mantryba – LO im. Józefa Piłsudskiego w Garwolinie, Rafał Szczepański – LO przy Zespole Szkół nr 1 w Garwolinie, Karolina Deja – LO przy Zespole Szkół im. J. Lelewela w Żelechowie , Iwona Celej – LO przy Zespole Szkół im. J. Lelewela w Żelechowie. Wśród uczniów technikum najlepsi byli: Artur Rusak – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wyssogoty Zakrzewskiego w Żelechowie, Krystian Bożek –  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie, Krzysztof Sionek - Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Miętnem.

Brawa dla wszystkich uczestników.

{rokbox size=|fullscreen|rokbox album=|myalbum|}images/2016/03_2016/liga/*.*{/rokbox}