Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - GIMNAZJALIŚCI W MIĘTNEM

GIMNAZJALIŚCI W MIĘTNEM

Tradycją stało się już, że Dni Otwarte w Zespole Szkół w Miętnem są jednocześnie świętem dla wszystkich uczniów naszej szkoły.Tego dnia uczniowie nie mają lekcji a mimo to szkoła tętni życiem, na korytarzach mijamy wesołych, odświętnie ubranych młodych ludzi, dla których ten dzień jest nie tylko czasem wolnym od zajęć lekcyjnych, ale również okazją do pokazania swoich umiejętności.

Bo  utalentowanych uczniów u nas nie brakuje! Przedstawiciele wszystkich kierunków prześcigają się w tym, kto lepiej przygotuje swoje stanowisko, kto przyciągnie uwagę największej liczby zwiedzających. A było przed kim się chwalić, gdyż naszą szkołę w tym roku odwiedziło ponad trzystu gimnazjalistów powiatu garwolińskiego.

Wszyscy mogli podziwiać nowoczesne pracownie dla Technika Handlowca, Technika Hotelarstwa, Technika Żywienia, Technika Urządzeń i Systemów Energii Odnawialnej, Technika Spedycji, Technika Mechanizacji Rolnictwa i Technika Pojazdów Samochodowych.  Uczniowie klas zawodowych również prezentowali swoje umiejętności zgodnie z kierunkami kształcenia.

Ku naszemu zdziwieniu wśród odwiedzających pojawiło się wielu młodych ludzi, uczniów innych szkół ponadgimnazjalnych z naszego powiatu, którzy głośno mówili, że nasza szkoła jest najfajniejsza!

Byliśmy także zachwyceni obecnością Absolwentów, chcących jeszcze raz odetchnąć przyjazną  atmosferą Naszej Szkoły.

Gościem specjalnym naszego święta był pan Marek Rybacki –  szef kuchni z hotelu „Sulbin”, który wraz z żoną przeprowadził pokaz kuchni molekularnej, zadziwiając wszystkich nowymi technologiami.

P.S.

Wielkie wyrazy uznania i podziękowanie dla wszystkich, którzy tak bardzo zaangażowali się w przygotowanie ekspozycji i zbudowanie cudownej atmosfery.
Dyrekcja

{rokbox size=|fullscreen|rokbox album=|myalbum|}images/2016/04_2016/dniotwarte2016/*.*{/rokbox}