Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - U progu dorosłości

U progu dorosłości …

„Wszystko ma swój czas” – taki motyw przewodni dominował w programie, którym klasy przedmaturalne pożegnały tegorocznych maturzystów w Zespole Szkół w Miętnem.

Po Mszy Św. młodzież uczestniczyła w części oficjalnej w auli szkolnej.

Wszyscy uczniowie techników ukończyli szkołę ( a jest ich w tym roku 113)
i oprócz kilku wyjątków wszyscy przystępują do egzaminu maturalnego (91).

Dyrektor Zdzisław Majewski wręczył nagrody najlepszym uczniom, olimpijczykom i sportowcom.

Najwyższą średnią w szkole uzyskał uczeń Technikum Spedycji - Łukasz Pyrka z wynikiem 4,82 ; nagrodzony również przez Starostę Powiatu Garwolińskiego.

A potem były życzenia zdania egzaminu maturalnego, podziękowania maturzystów dla nauczycieli i wychowawców, kwiaty i wzruszenia przy dźwiękach kultowej piosenki „Żegnaj Profesorze…”

{rokbox size=|fullscreen|rokbox album=|myalbum|}images/2016/05_2016/matury_2016/*.*{/rokbox}