Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - POCZĄTEK ROKU SZKOLNEGO 2016

Drodzy Uczniowie , Nauczyciele !

Wraz dniem 1 września składam Wam najserdeczniejsze życzenia wszystkiego dobrego na nadchodzący nowy rok szkolny. Przed Wami dużo pracy i wyzwań, ale także fantastycznych chwil spędzonych w gronie rówieśników.

Wykorzystujcie zapał i wiedzę Waszych Nauczycieli do granic możliwości, czerpcie z ich mądrości i doświadczenia.

Niech ten nowy rok niesie ze sobą wiele szczęścia i satysfakcji
z rozwoju własnych zainteresowań i talentów, które w przyszłości będziecie mogli wykorzystać jak najlepiej.

Życzenia spokojnego roku szkolnego przekazuję również wszystkim Rodzicom. Za niezwykle cenne Państwa zaangażowanie w sprawy szkolne
i dlatego proszę o nie również w tym roku szkolnym.

Wszystkim nam życzę dobrego Roku Szkolnego 2016/2017.

Zdzisław Majewski

Zarządzenie dyrektora szkoły do pobrania - pobierz