Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Inauguracja kolejnego roku szkolnego już za nami. Nasi uczniowie rozpoczęli go pod hasłem Światowych Dni Młodzieży  -  „Błogosławieni miłosierni albowiem oni miłosierdzia dostąpią”.  Motto tych dni ma być wskazówką dla młodych, ma przypominać im o tym, że należy być otwartym na drugiego człowieka, nie godzić  się na krzywdę, jaką wyrządza się ludziom, a przede wszystkim samemu jej nie wyrządzać. Ojciec Święty Franciszek zadał nam lekcję, by w swoim życiu nie zapominać o trzech słowach: proszę, dziękuję, przepraszam.
Ojciec Święty Franciszek zadał nam lekcję, by w swoim życiu nie zapominać o trzech słowach: proszę, dziękuję, przepraszam. Zaapelował także do młodych, aby nie byli jak emeryci, żeby podejmowali działania
i wyzwania. Takiej pozytywnej aktywności życzymy wszystkim uczniom naszej szkoły
a w szczególności uczniom klas pierwszych. Życzymy wam również, abyście w murach tej szkoły byli zawsze sobą, abyście szukali własnej drogi, lepiej poznali siebie i własne zdolności, nie zapominając –  jak podkreślił Pan Zdzisław Majewski - Dyrektor Szkoły inaugurując rok szkolny – o tradycji i wartościach Naszej Szkoły.

{rokbox size=|fullscreen|rokbox album=|myalbum|}images/2016/09_2016/inauguracja/*.*{/rokbox}