Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2016

14 PAŹDZIERNIKA DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
14  października 2016r tradycyjnie jak co roku świętowaliśmy
w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej.

Na uroczystości przygotowanej przez uczniów, nauczyciele
i pracownicy zostali obdarowani kwiatami.

W imieniu Samorządu Uczniowskiego życzenia złożyła przewodnicząca Marysia Latuszek. Przewodnicząca Rady Rodziców p.Halina Stasiak podziękowała za trud i wysiłek włożony w wychowanie i edukację młodzieży.

Na uroczystości obecny był absolwent naszej szkoły – franciszkanin ojciec Artur Pyza, który podzielił się z nami refleksją  jak ważną rolę w jego życiu odegrali nauczyciele. Zaznaczył, że właściwej oceny można dokonać po upływie dłuższego czasu i pozyskaniu doświadczenia życiowego.

W trakcie uroczystości p. Zdzisław Majewski – dyrektor szkoły podziękował za całoroczną pracę i wręczył nagrody Dyrektora Szkoły.
  {rokbox size=|fullscreen|rokbox album=|myalbum|}images/2016/10_2016/zdjecia_dzen_2016/*.*{/rokbox}