Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - KRWIODAWCY NA MEDAL

KRWIODAWCY NA MEDAL

Uczniowie Zespołu w Miętnem zdobyli trzecie miejsce w rejonowym etapie XIII edycji Turnieju „Młoda Krew Ratuje Życie”.

17 listopada 2016 roku na uroczystym spotkaniu Honorowych Dawców Krwi zostały wręczone nagrody najbardziej zasłużonym w powiecie krwiodawcom.

Wśród nagrodzonych znalazły się również szkoły ponadgimnazjalne. Nasza szkoła odebrała statuetkę za zajęcie trzeciego miejsca wśród szkół ponadgimnazjalnych. W sumie, od początku stycznia do końca października br. uczniowie wszystkich szkół ponadgimnazjalnych oddali 545,85 litrów krwi. Pierwsze miejsce na podium zajął Zespół Szkół nr 2 w Garwolinie. Na drugim miejscu znalazł się Zespół Szkół w Sobolewie. Trzecie miejsce zajął Zespół Szkół w Miętnem.

To Wasza zasługa i Wasz sukces.

Dziękujemy i życzymy zdrowia i dalszego zaangażowania w czynienie dobra.