Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - „Sam zgłosił się do radia i jeszcze nauczycielki przyprowadził”

IMG 2967 6ce77Tak o naszym uczniu Jakubie Nowaku wyraził się redaktor Radia Dla Ciebie Piotr Szymon Łoś. To bardzo pozytywne, gdy wszyscy czynnie włączają się w promocję szkoły, dbają o jej dobre imię. W naszej szkole uczniowie mają szerokie pole do popisu w tej dziedzinie. Jest to efekt wypracowania pozytywnych relacji i więzi jakie zrodziły się między uczniami, nauczycielami i dyrekcją. Pozwala to wszystkim rozwinąć skrzydła, wyjść z własną inicjatywą, zaproponować twórcze rozwiązania. Tak było i tym razem.

Za sprawą Kuby znaleźliśmy się w radio. Mieliśmy możliwość opowiedzenia słuchaczom ogólnopolskiej rozgłośni o naszej szkole , o tym co było wcześniej, o jej historii , ale również o tym co jest teraz : o kierunkach kształcenia, o zaangażowaniu i pracy, o sukcesach ogólnopolskich odnoszonych przez naszych uczniów. O tym wszystkim możecie posłuchać klikając w poniższy link:

Zapraszamy!