Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - Wycieczka programowa hotelarzy

img 101017 131919 1 a81ba      Zgodnie z podstawą programową technikum hotelarskiego, w każdym roku szkolnym organizujemy wycieczki do hoteli.  10 października  uczniowie    klas 2TH i 3TH, wraz z nauczycielkami zawodu Lucyną Leszek i Pauliną Mazurek, mieli przyjemność zwiedzić Hotel Las Woda w Wildze   i Talarię  w Trojanowie.

Hotel Las Woda pokazał nam Damian Kondej – absolwent technikum hotelarskiego naszej szkoły.

Damian jest teraz menadżerem restauracji hotelowej – z pasją mówił o swojej pracy i doświadczeniach.

O swojej pracy w recepcji opowiedziała nam Pani recepcjonistka, a Pani kierownik housekeepingu  przekazała wiedzę,

o tym jak odpowiedzialna i wymagająca dużych umiejętności jest praca służby pięter  - od niej zależy zadowolenie gości hotelowych.

Z kolei w Talarii  zobaczyliśmy jak zabytkowy pałac został adaptowany na piękny hotel. O swojej pracy w Talarii

o tym jak hotel funkcjonuje, jakie usługi świadczy - opowiedziała nam Pani menadżer Klaudia Babiej.

Właścicielom i pracownikom obu hoteli dziękujemy serdecznie za gościnność!

Lucyna Leszek