Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - Gratulacje dla Angeliki!

DSC088543 listopada 2017 r. w Wydziale Edukacji Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Garwolinie zostały wręczone stypendia dla najwybitniejszych uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Garwoliński. W tym roku Zarząd Powiatu Garwolińskiego wyróżnił stypendiami naukowymi 11 spośród prawie 4 tys. uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Aby uzyskać stypendium należało spełnić przynajmniej jeden z trzech koniecznych warunków: „średnia ocen na świadectwie promocyjnym  nie mogła być niższa niż 5,0, uczeń był laureatem co najmniej na szczeblu krajowym konkursów i olimpiad przedmiotowych lub zawodowych, wykazywał szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując     z niej stopnie celujące, a z pozostałych przedmiotów stopnie co najmniej dobre”.

- Myślę, że osoby które tu są, są liderami w swoich środowiskach, są przykładem dla innych –           że poprzez pracę, naukę można zdobywać wiele. Kto czyta żyje podwójnie, kto się uczy ten na pewno wie więcej, może lepiej zrozumieć świat, może go zmieniać, modyfikować, tworzyć coś wspaniałego. To wy kształtujecie historię – mówił do zgromadzonych Stypendystów Starosta Powiatu Garwolińskiego Marek Chciałowski.

Gratulujemy Angelice Kutwińskiej, uczennicy klasy IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych – naszej stypendystce! Nie jest to pierwsze wyróżnienie dla Angeliki, tym bardziej cieszymy się z jej sukcesu, który jest też sukcesem całej szkoły i powodem do dumy!

Gratulujemy również Rodzicom Angeliki, którzy wraz z wychowawczynią Panią Marią Kocon i Panią Dyrektor Lillą Nawrocką, towarzyszyli córce w uroczystości.