Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - "Inwestycja w przyszłość"

logotypymietne 5364f

Miętne, 15.11. 2017r.

Dyrekcja Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego i Centrum Kształcenia Ustawicznego im. Stanisława Staszica w Miętnem  informuje, że prowadzona jest rekrutacja do projektu „Inwestycja w przyszłość”.

Projekt przewiduje realizację zajęć pozalekcyjnych, kursów zawodowych i staży zawodowych dla uczniów technikum.

Projekt obejmuje następujące działania:

• Barman
  • Wykonywanie usług kelnerskich
  • Logistyka i spedycja
  • Kompetencje społeczne
  • Prawo jazdy kat. „B”
  • Operator wózków jezdniowych podnośnikowych
  • Kurs spawania metodą MAG
  • Kurs „Trendy w rozwoju konstrukcji i zastosowaniu maszyn i ciągników rolniczych”
  • Staże zawodowe u pracodawców

Projekt „Inwestycja w przyszłość” realizowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi Priorytetowej X Edukacja dla rozwoju regionu, Działanie 10.3 Doskonalenie zawodowe, Poddziałanie 10.3.1 Doskonalenie zawodowe uczniów, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Termin składania wypełnionych formularzy zgłoszeniowych upływa 4. 12.2017r.

Zainteresowanych uczniów zapraszamy do uczestnictwa w projekcie. Dodatkowe informacje na temat rekrutacji uzyskać można u pana Tadeusza Gory – Kierownika Kształcenia Praktycznego    a formularze rekrutacyjne są dostępne u pani Marzeny Kaczmarczyk, sala 33 .