Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - Studniówka 2018

7 kopiaW sobotę 10 lutego uczniowie naszej szkoły bawili się na balu studniówkowym w Cichym Dworze w Oblinie.

Uroczystość  poprowadzili Natalia Paćkowska i Maciej Szopa. Po przywitaniu uczniów, nauczycieli oraz przybyłych gości głos zabrała pani dyrektor Lilla Nawrocka życząc wszystkim czwartoklasistom powodzenia na egzaminie maturalnym i dobrej zabawy w studniówkową noc.

Następnie głos zabrał Poseł Grzegorz Woźniak, który życzył wszystkim uczniom realizacji swoich planów, nie poddawania się w trudnych chwilach, a rodzicom -  zadowolenia z własnych pociech.

Swoją obecnością zaszczycił nas Starosta Marek Chciałowski, który podziękował rodzicom i uczniom za trafny wybór szkoły, która bardzo dobrze uczy i wychowuje na dobrych ludzi. Podkreślił również, że matura to jeden z wielu egzaminów, które czekają uczniów w życiu.

Głos zabrała również przedstawicielka komitetu organizacyjnego studniówki Pani Jolanta Nowak składając podziękowania nauczycielom i wychowawcom za trud włożony w wychowanie młodzieży.

Słowa podziękowania wyrazili także uczniowie, którzy obdarowali nauczycieli i dostojnych gości kwiatami.

Bal rozpoczęła tradycyjnym polonezem Pani Dyrektor Lilla Nawrocka.

Zabawa trwała do białego rana, wszyscy obecni bawili się świetnie przy muzyce zespołu Grand, a uczniowie zaskoczyli gości swoimi talentami przedstawiając kabaret i układy taneczne.

Iza Huńczak