Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - Młoda krew ratuje życie

DSC 1361 15162

57 uczniów wzięło udział w akcji Honorowego Dawstwa Krwi zorganizowanej  21 lutego 2018 w Zespole Szkół w Miętnem. To druga w tym roku szkolnym taka akcja na terenie szkoły, ale organizatorzy zapowiadają już kolejną – 25 kwietnia 2018 r.

Honorowe krwiodawstwo dla młodzieży z Zespołu Szkół w Miętnem to rzecz naturalna. Zawsze, kiedy pojawia się informacja o „akcji” na terenie szkoły, licznie zgłaszają się do wzięcia w niej udziału. Nie inaczej było  i tym razem.  Po raz kolejny, młodzież z Miętnego udowodniła, że szczególnie potrzebujący zawsze mogą na nich liczyć.

Gratulujemy młodym dawcom!

Katarzyna Siurmicka