Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - Warsaw Pack 2018

20180301 100448 3065a

Uczniowie technikum spedycyjnego odwiedzili Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań podczas WARSAW PACK 2018, które odbyły się w centrum kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy.

Mieli tam okazję obserwować spotkania biznesowe przedstawicieli szeroko rozumianej branży opakowań reprezentowaną przez przedstawicieli około 200 marek na powierzchni około 18 tys. m2.

Podczas spotkania można było wysłuchać konferencji pt.: „Opakowania w obiegu zamkniętym – wyzwania dla projektantów, producentów i użytkowników opakowań”.

Ponadto można było obserwować nowoczesne technologie, opakowania i techniki pakowania.
Z pewnością było to dla naszych uczniów nowe doświadczenie i wzbogacenie posiadanej wiedzy – nie tylko książkowej J.

Dariusz Szuwara