Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - Paulina Szwed w eliminacjach okręgowych Olimpiady Przedsiębiorczości

20180301 102126 577ea

1 marca 2018 roku uczennica klasy III technikum handlowego Paulina Szwed wzięła udział  w eliminacjach okręgowych Olimpiady Przedsiębiorczości. Wydarzenie miało miejsce w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Paulinie nie udało się niestety przejść do kolejnego etapu,  jednak swój udział w olimpiadzie uważa za bardzo cenne doświadczenie. Zadania obejmowały bardzo szeroki zakres: od pytań dotyczących marketingu, przedsiębiorczości, ekonomii, aż do tych dotyczących bezrobocia i kursu walut. Zdaniem Pauliny oraz jej opiekunki – pani Ewy Gromadzkiej - tegoroczna olimpiada miała bardzo wysoki poziom. W etapach szkolnych wzięło udział 2,5 tys. uczniów, z czego tylko 254 znalazło się w etapie okręgowym.

Paulinie gratulujemy, wierzymy, że zyskała cenne doświadczenia i w następnym roku osiągnie jeszcze większy sukces.