Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - Szkolny konkurs z hotelarstwa

IMG 060218 115121 ccc34

Szkolny konkurs wiedzy z hotelarstwa na stałe wrósł w zakres pracy naszej szkoły. Pani Lucyna Leszek i Paulina Mazurek mobilizują do udziału w nim wszystkich uczniów kształcących się   w tym kierunku.

Jest to ważna forma edukacji, której cel wyraża się w rozszerzeniu świadomości, jak ważne może być powiększenie kompetencji dla osiągnięcia sukcesu w zawodzie.

Uczniowie poczynając od pierwszej klasy mogą dostrzec przyrost wiedzy na poszczególnych etapach nauki.

W tym roku myślą przewodnią konkursu było hasło ,,Gość celem naszej pracy"

Laureaci tegorocznego konkursu:

1 miejsce Karina Meloyan III TH