Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - LEKKOATLETYCZNA WIOSNA

obok tekstu 2cc22Mityng otwarcia sezonu LA o Puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego

Rozpoczął się sezon startów lekkoatletycznych. Reprezentanci naszej Szkoły wystąpili po raz pierwszy  w zawodach LA 25.04.2018 r. w Mityngu Otwarcia Sezonu w LA o Puchar Starosty Garwolińskiego. Wystartowało 26 reprezentantów i 8 reprezentantek Szkoły w ośmiu konkurencjach LA.

Największe sukcesy odnieśli:

• Daniel Kosobucki – złoty medal w biegu na 100 m i brązowy medal w biegu na 400 m,
  • Maciej Konieczny – złoty medal w biegu na 1500 m,
  • Sztafeta 4X400 m w składzie: Damian Zawadka, Dominik Przybysz, Tomasz Szeląg i Bartłomiej Fabijaniak – brązowy medal,
  • Aleksandra Szostek – srebrny medal w skoku wzwyż,
  • Marlena Główka – brązowy medal w biegu na 800 m.

W drużynowej klasyfikacji końcowej chłopcy uplasowali się na 4. miejscu, a dziewczęta na  7.

Bieg na 1918 m z okazji 100-ej rocznicy odzyskania niepodległości

W dniu 3 maja 2018 r. na stadionie przy ZSP nr 2 w Garwolinie odbył się bieg na 1918 m z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości pod patronatem honorowym Starosty Powiatu Garwolińskiego Marka Chciałowskiego. W biegu wystartował uczeń naszej Szkoły Maciej Konieczny, który z dużą przewagą odniósł zwycięstwo nad piętnastoma uczestnikami tej rywalizacji.

GRATULACJE DLA NASZYCH LEKKOATLETÓW!

oprac. Dariusz Parzyszek