Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - KURS BARMAŃSKI

kurs1 6c9b2

Dnia 17.05.2018 roku  uczniowie wszystkich klas naszej szkoły mieli okazję szlifować swoje umiejętności na kursie barmańskim. Kurs umożliwia młodzieży zdobycie wiedzy i umiejętności praktycznych w zakresie pracy na stanowisku barmana oraz zapoznaje z tajnikami sztuki prowadzenia baru.

Uczniowie - pod czujnym okiem barmana - sporządzali koktajle, drinki, oraz przygotowywali dekoracje do tych napojów. Szkolenie cieszyło się dużym zainteresowaniem, a umiejętności na nim zdobyte przydadzą się w pracy zawodowej i życiu prywatnym!

Justyna Kępka, Wiktoria Siejka