Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY: DOMINIK ŻACZEK Z II TŻ I PIOTR GUBA Z IV TMR WŚRÓD UHONOROWANYCH PRZEZ STAROSTĘ MARKA CHCIAŁOWSKIEGO

image001 6f982W dniu 26.06.2018r.  w spotkaniu z władzami powiatu: starostą Markiem Chciałowskim, wicestarostą Urszulą Zadrożną oraz dyrektorem Wydziału Edukacji Jerzym Duchną uczestniczyło dwudziestu uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu garwolińskiego, którzy w w roku szkolnym 2017/2018 osiągnęli sukcesy w olimpiadach

i konkursach na szczeblu regionalnym, krajowym lub międzynarodowym. Wśród elity uhonorowanej przez starostę okolicznościowymi dyplomami i nagrodami rzeczowymi znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Dominik Żaczek z kl. II TŻ oraz Piotr Guba z kl. IV TMR. Uhonorowani uczniowie, jak powiedział starosta Marek Chciałowski - "dzięki swojemu zaangażowaniu, pracy oraz wysiłkowi, a także wsparciu, którego udzielili im nauczyciele i rodzice, uczynili nasz powiat ponadprzeciętnym".
Na spotkaniu, za wybitne osiągnięcia uczniów, osobiste  podziękowania od władz powiatu  otrzymała również nasza Pani Dyrektor Lilla Nawrocka oraz opiekunowie olimpijczyków: Sabina Benicka i Tadeusz Gora.

Sukcesy Dominika i Piotra są dowodem na możliwości, jakie nasza szkoła stwarza swoim uczniom.
Serdecznie gratulujemy Dominikowi i Piotrowi, a innym uczniom życzymy podobnych osiągnięć w przyszłym, 2018/19 roku szkolnym.

Sabina Benicka

zdjęcia pochodzą z: http://www.podlasie24.pl/?pageId=51&galleryId=22989