Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - PODSUMOWANIE VII POWIATOWEJ LIGI PRZEDMIOTOWEJ

IMG 20181003 141122 f14d23 października 2018 r. w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Miętnem odbyło się uroczyste podsumowanie VII Powiatowej Ligii Przedmiotowej, w której wzięli udział Starosta Powiatu Garwolińskiego Marek Chciałowski, Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Jerzy Duchna, dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych z powiatu oraz nauczyciele, którzy przygotowali uczniów do konkursów.

Powiatowa Liga Przedmiotowa to konkursy z języka polskiego, języków obcych, matematyki, chemii, biologii, fizyki, geografii, historii, konkurs samorządowy, ortograficzny, plastyczny oraz konkursy sportowe przeznaczone dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Pan Marek Chciałowski wręczył pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe nauczycielom i dyrektorom, podziękował za organizację ligi, za pracę z młodzieżą, poświęcanie prywatnego czasu.

Po części oficjalnej przyszedł czas na spotkanie przy kawie i ciastku, wymianę spostrzeżeń i plany na przyszłe edycje Ligi.

Za organizację spotkania i przygotowanie poczęstunku dziękujemy uczniom klas technikum żywienia oraz paniom: Paulinie Mazurek, Jolancie Nafalskiej, Zofii Pikulskiej – Matrybie i Elżbiecie Wiśnickiej.