Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - WARSAW MOTOR SHOW 2018

DSC 0335 8b7fd16 listopada uczniowie  wszystkich klas technikum pojazdów samochodowych mieli nie lada gratkę: cały dzień obcowania z szeroko pojętą techniką motoryzacyjną podczas  „Warsaw Motor Show” oraz „Automotive Parts Expo”.  Uczniowie mogli podziwiać piękne samochody, premiery samochodów, pokazy sprawnościowe, pokazy napraw części samochodowych, pielęgnację pojazdów.

Podczas Targów uczniowie mogli pojeździć samochodami elektrycznymi oraz porozmawiać ze znanymi osobami ze świata motoryzacji.

Zwieńczeniem wyjazdu było otwarcie wystawy z samochodami. Można tam było podziwiać piękne samochody i piękne kobiety. Tu zobaczyliśmy premiery Audi i Mercedesa, Warszawę w nowym ubraniu, koncepcyjne Syrenki. To tu były samochody Lamborghini, Lexus, Aston Martin, Tesla, Ferrari, Brabus i wiele innych. Wisienką na torcie była prezentacja samochodu sportowego Koenigsegg CCXR. Pełni wrażeń i chęci na kolejne wystawy wróciliśmy do Miętnego.

/                                                                                                                                    Więckowski Robert