Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - XX Olimpiada Techniki Samochodowej

DSC 0352 c4e4dOlimpiada Techniki Samochodowej to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży dla młodzieży szkół średnich o profilu samochodowym. Olimpiada składa się z trzech etapów: etap szkolny, półfinał i finał.  W eliminacjach szkolnych 12 grudnia tegoż roku wzięło udział 18 uczniów z klas II, III i IV Technikum Pojazdów Samochodowych. Najlepiej spisali się Mateusz Grzęda, Piotr Cichecki z kl. IV TPS oraz Michał Wiącek z kl. III TPS. Ci trzej uczniowie wraz z Robertem Więckowskim  będą przygotowywali się do półfinału, który odbędzie się 16 marca 2019 r. w Warszawie. Mateusz, Piotr i Michał reprezentowali już szkołę w poprzedniej edycji OTS oraz w Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym w Poznaniu.

Uczestnikom szkolnych eliminacji dziękuję za udział , a Mateuszowi, Piotrkowi i Michałowi życzę powodzenia w półfinale

Więckowski Robert