Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

DSC09038 4 3732121.01.2019 odbył się w naszej szkole Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora ZS w Miętnem. Wśród zaproszonych drużyn znalazły się: LO Garwolin, LO Żelechów, ZS Unin oraz gospodarze - ZS Miętne.

Turniej miał bardzo wyrównany przebieg, spotkania były zacięte i zgromadziły wielu kibiców na trybunach. Wszystkie spotkania toczyły się w sportowej atmosferze. Podczas uroczystego zakończenia Pani Hanna Pyza, zastępca dyrektora szkoły w Miętnem, wręczyła wszystkim uczestniczkom pamiątkowe medale i okazałe puchary, a najlepszym zawodniczkom w poszczególnych drużynach wyróżnienia w postaci statuetek. W naszej drużynie otrzymała ją Milenka Baran. Kapitanem naszego zespoły była Irenka Matyka, a opiekunem Wojciech Baduchowski. Ostateczna kolejność rywalizacji:

1. LO Garwolin
  2. LO Żelechów