Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - TARGI CUKIERNICZE

obok tytułu 7653321.02.2019r. uczniowie klas: ITŻ/TH, IITŻ oraz IIITŻ brali udział w „Expo Sweet 2019”, czyli targach cukierniczych organizowanych w Warszawskim Centrum Expo XXI.

Młodzież naszej szkoły miała okazję spróbować  nowych smaków lodów i słodyczy, poznać nowe technologie wytwarzania słodkości, a także obejrzeć pokazy znanych szefów kuchni oraz młodych cukierników. Na twarzach uczestników podążających między stoiskami przepełnionymi łakociami, można było dostrzec uśmiech i zaciekawienie.

Targi były też okazją do wspólnego zdjęcia i chwili rozmowy z Kurtem Schellerem, niekwestionowanym autorytetem kulinarnym.

Była to wycieczka, którą na pewno ze smakiem będą wspominać wszyscy uczestnicy.

Justyna Kępka