Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/server835645/ftp/migracja/zsrmietne.cal24.pl/public_html/plugins/system/nrframework/NRFramework/SmartTags.php on line 90
Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - SEZON PŁYWACKI 2019

Ułatwienia dostępu

Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Miętnem

Miętne, ul. Główna 49, 08-400 Garwolin    25 682-30-88   zsmietne@mietne.edu.pl    BIP

IMG 20190226 132402 resized 20190227 0800318851 45b6fSezon  pływacki w bieżącym roku szkolnym rozpoczął się 26 lutego 2019 r. w Garwolinie od Mistrzostw Powiatu.

Nasza szkoła była reprezentowana przez siedmiu uczniów. Na 50 m stylem klasycznym stratował Eryk Radomyski klasa II BSI, który zajął czwarte miejsce, a także Filip Węgłowski klasa II TPS/TU – szóste miejsce oraz Emilian Choim klasa III TPS/TU – ósme miejsce.

W stylu dowolnym najlepiej wypadł Damian Zawadka klasa III TPS/TU, który z wynikiem 30.13 zajął szóste miejsce. Poza nim  dziewiąty był Eryk Radomyski, dziesiąty – Kacper Kot klasa IITS. Na dalszych miejscach zostali sklasyfikowani: Filip Węłowski, Jakub Zawadka oraz Emilian Choim i Szymon Kiliszek.

Sztafeta 4x50 m stylem dowolnym w składzie: Damian Zawadka, Eryk Radomyski, Kacper Kot i Filip Węgłowski zdobyła drugie miejsce, dając nam wicemistrzostwo powiatu. Do złota zabrakło niecałej sekundy!

Z kolei 15 marca odbyły się Mistrzostwa Regionu Siedleckiego, w których reprezentowali nas ci sami pływacy, co na zawodach powiatowych.

W stylu klasycznym Eryk Radomyski z IIBSI zajął trzynaste miejsce, natomiast Filip Węgłowski był siedemnasty, a Emilan Choim – dziewiętnasty.

W stylu dowolnym Damian Zawadka z klasy III TPS/TU zajął dobre dwunaste miejsce na 44 startujących, uzyskując czas 30,73 s. Poza nim dziewiętnasty był Eryk Radomyski. Na dalszych miejscach zostali sklasyfikowani: Filip Węgłowski, Kacper Kot, Jakub Zawadka, Emilian Choim i Szymon Kiliszek.

Sztafeta 4x50 m w składzie: Damian Zawadka, Eryk Radomyski, Filip Węgłowski, Kacper Kot zajęła szóste miejsce na 10 startujących zespołów, z czasem 2:14:33 s.