Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - UCZENNICE ZESPOŁU SZKÓŁ IM. STANISŁAWA STASZICA W MIĘTNEM W WOJEWÓDZKIM ETAPIE OLIMPIADY Z ZUS

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/server835645/ftp/migracja/zsrmietne.cal24.pl/public_html/plugins/content/sigplus/metadata.php on line 325

IMG 20190315 103027 431b7

15 marca 2019 roku   uczennice Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Miętnem: Paulina Szwed, Irena Matyka oraz Paulina Owczarczyk pod opieką Ewy Gromadzkiej uczestniczyły w wojewódzkim etapie Olimpiady z ZUS, który odbył się  na Wydziale Nauk Ekonomicznych  Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Ogólnopolska Olimpiada z ZUS  przeznaczona jest dla szkół ponadpodstawowych. Ideą olimpiady jest upowszechnianie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych wśród młodzieży, poprzez zaangażowanie szkoły w projekt edukacyjny „Lekcje  z ZUS”.

Uczestnicy Olimpiady z  ZUS  mieli szansę zdobyć  indeksy  wybranych uczelni w Polsce.

Nie udało się nam zakwalifikować do finału olimpiady, jednak sam  udział w wojewódzkim etapie, do którego  zakwalifikowano jedynie 22  szkoły z województwa  mazowieckiego, dla naszych uczennic jest  wyróżnieniem.

Uczestniczki olimpiady  otrzymały  dyplomy uczestnictwa oraz nagrody rzeczowe.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!