Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - SPOTKANIE SAMORZĄDOWCÓW

DSC 0838 2169f25.03.2019 r. w szkolnej auli miało miejsce spotkanie samorządowców powiatu garwolińskiego z przedstawicielami Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.  Wśród zgromadzonych gości znaleźli  się:  starosta Mirosław Walicki, wicestarosta Iwona Kurowska, Poseł na Sejm Grzegorz Woźniak, proboszczowie okolicznych parafii, kierownik KRUSu  Andrzej Koszutski oraz burmistrzowie i wójtowie z powiatu garwolińskiego.

Tematem przewodnim spotkania była gospodarka wodno-ściekowa w aglomeracjach. Po zakończeniu spotkania na wszystkich zgromadzonych czekał słodki poczęstunek, przygotowany przez uczniów naszej szkoły.

Justyna Kępka