Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - TRZECIE MIEJSCE W POWIECIE

DSC 0855 196f6Według danych Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Garwolinie oraz Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Siedlcach, nasza szkoła jazdy zajęła w 2018 roku trzecie miejsce w powiecie w zdawalności na prawo jazdy kategorii B.

Zdawalność naszych kursantów w egzaminie teoretycznym wynosi 68 %, a w egzaminie praktycznym – 59,4 %.

Gratulujemy uczniom, którzy uzyskali upragnione „prawko” i dziękujemy Panom instruktorom: Tomaszowi Biernackiemu i Robertowi Więckowskiemu, za to że cierpliwie uczą jazdy i uzyskują tak dobre wyniki.

Przypominamy też, że uczniowie klas technikum pojazdów samochodowych i technikum mechanizacji rolnictwa uzyskują prawo jazdy w ramach nauki zawodu, czyli bez kosztów własnych. :)

Agnieszka Grudniak