Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W ELIMINACJACH OWIUR

A 3f4f2Uczniowie Zespołu Szkół w Miętnem od lat uczestniczą  w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. I od lat odnoszą duże sukcesy!

W dniach 12 i 13 kwietnia uczniowie naszej szkoły (pod opieką Pana Andrzeja Kocona) uczestniczyli w eliminacjach okręgowych OWiUR w Bielsku Podlaskim.

Reprezentowali nas: Katarzyna Gawinek III TŻ, Dominik Żaczek III TŻ, Krzysztof Sionek IV TMR i Sebastian Stępniak IV TMR.

Udział w Olimpiadzie okazał się dla naszej drużyny dużym sukcesem. Katarzyna Gawinek, która przygotowywała się pod opieką Pani Elżbiety Wiśnickiej, zajęła II miejsce w bloku gastronomia. Dominik Żaczek, podopieczny Pani Sabiny Benickiej, zajął II miejsce w bloku technologia żywności. Krzysztof Sionek, uczeń Pana Andrzeja Kocona, zajął III miejsce w bloku mechanizacja rolnictwa.

Gratulujemy serdecznie uczniom i ich opiekunom. Życzymy sukcesów w etapie centralnym.

Oprac. Andrzej Kocon