Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - To nas wyróżnia!

Resized 20190404 111007 001.jpeg 1e652W kwietniu zbieraliśmy pieniądze dla Tomka - absolwenta naszej szkoły. I udało się zebrać naprawdę dużo - prawie 4 tysiące złotych.

W akcję zaangażowało się wielu uczniów oraz panie nauczycielki: Olga Domańska, Ewa Tomaszewska, Izabela Huńczak i Marzena Kaczmarczyk. Przez wiele godzin szykowano palmy, ozdoby świąteczne i karty wielkanocne, które później zostały sprzedane podczas kiermaszu w szkole i przed kościołem parafialnym w Miętnem.
W imieniu Tomka i jego mamy dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję, poświęcili czas i dołożyli swoją złotówkę!
Przy okazji gratulujemy uczennicy Marlenie Kiliszek, która wygrała XIX Powiatowy Konkurs na Najładniejszą Kartę Wielkanocną w kategorii szkoły ponadgimnazjalne. Brawo!
Agnieszka Grudniak