Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - Konkurs Bożonarodzeniowy w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

Konkurs Bożonarodzeniowy w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie

W dniu 17 grudnia 2012r. rozstrzygnięty został konkurs na najładniejszą kartkę, stroik i szopkę.

Jak co roku swoje prace przywieźli uczniowie z całego powiatu. Wystawę pięknych stroików, szopek i kartek można podziwiać do 27 grudnia 2012r.

Ale już dziś wiemy, że nasi uczniowie w swojej kategorii wiekowej nie mieli sobie równych. Pierwsze miejsce za bożonarodzeniową szopkę otrzymała Joanna Smolińska z kl. II Technikum Architektury Krajobrazu. Najładniejszą kartkę świąteczną, nagrodzoną również pierwszym miejscem, wykonała Weronika Nowicka z I kl. Technikum Architektury Krajobrazu. W kategorii stroików świątecznych pierwsze miejsce przypadło Patrycji Miszczak a drugie Sylwii Jagodzińskiej – obie są uczennicami klasy II Technikum Architektury Krajobrazu.

Opiekunami uczniów wykonujących prace na konkurs są: Ewa Tomaszewska, Joanna Chciałowska, Janina Zając.