Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - CYKL KONCERTÓW EDUKACYJNYCH FILHARMONII NARODOWEJ

obok tytułu 94de5Już od kilku lat artyści Filharmonii  Narodowej przyjeżdżają do naszej szkoły i dają koncerty uczniom klas pierwszych.

Spotkania z muzyką są szansą dla młodych melomanów na rozwijanie muzycznych zainteresowań. Pozwalają obcować z muzyką różnych okresów historycznych, poznawać jej gatunki i style, podpatrywać grę artystów, a nawet ruch tancerzy, w końcu doświadczać emocji, jakie rodzą się podczas kontaktu z żywą sztuką. Każda audycja stwarza niepowtarzalną okazję do poznawania nowych utworów, głosów i instrumentów.

Wzorem lat ubiegłych w bieżącym roku szkolnym artyści przygotowali zróżnicowany program. Zaprezentują się soliści – śpiewacy, wokaliści oraz instrumentaliści, a także kwintet dęty blaszany i zespól operowy.

Zapraszamy uczniów klas pierwszych na koncert Filharmonii Narodowej raz
w miesiącu.