Zespół Szkół w Miętnem koło Garwolina - MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM

OBOK TYTUŁU 9501104.02.2020 od godz. 8.45 w auli szkoły odbywały się Mistrzostwa ZS Miętne w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. W turnieju wzięło udział blisko 40 uczestników, chłopcy rywalizowali systemem pucharowym, a dziewczęta "każda z każdą".

Zawody przebiegały w sportowej atmosferze i obfitowały w wiele ciekawych spotkań stojących na wysokim sportowym poziomie. Obecna na zakończeniu Pani Dyrektor Hanna Pyza pogratulowała uczestnikom dobrej zabawy i umiejętności, a zdobywcom pierwszych czterech miejsc w kategorii dziewcząt i chłopców wręczyła piękne medale i statuetki ufundowane przez szkołę. Przypominamy, że nasi uczniowie to aktualni drużynowi w-ce mistrzowie regionu w tej dyscyplinie sportu, który to tytuł wywalczyli w ubiegłym roku szkolnym w Siedlcach.

Wyniki Mistrzostw Szkoły w Tenisie Stołowym:

Dziewczęta: 1. Marlena Kiliszek II TH
                      2. Katarzyna Jałocha I BSI